Nabízené profesionální vysavače od CLEAR WORLD

Tichý provoz, síla, ekonomičnost a záruka dlouhodobé životnosti s nízkou váhou. Pracovní dosah až 20 m. Je možnost připojit elektricky poháněný kartáč – klepač koberců.

Vysavač je vyroben tak, aby plnil náročné profesionální zatížení. Tento stroj je určen k důkladnému a dlouhotrvajícímu úklidu při minimální hlučnosti. Tichý motor s prodlouženou životností a celkově vyztuženou konstrukcí vysavače – zaručuje dlouholetý spolehlivý provoz. Široké uplatnění nalezne jak v náročných hotelových provozech, kancelářích, tak i při rychlém úklidu domácnosti. Vysavač je vybaven odolným udržovatelným hepafiltrem č.13, speciálními velkokapacitními sáčky. Automatickou pojistkou proti přetížení kartáče a možností odpojit hadici a používat jí např. k vysátí nepřístupných míst.

Nejdokonalejší filtr pro čistění vzduchu je masivní HEPA systém – neboli HEPA filtr (High Efficiency Particularte Air).

VIZE CLEAR WORLD
„Cílem naší společnosti je nahradit čistící chemické přípravky v domácnostech a organizacích EKOLOGICKÝM ČISTĚNÍM – čištěním párou, které navíc při správném výběru stroje je rychlejší, efektivnější, jednodušší a levnější. Chceme lidem pomoci vyčistit vodu či vzduch, který je v důsledku jednáním a přístupu lidí k životnímu prostředí kvalitou alarmující. Klademe si za cíl vysvětlovat lidem jak moc používáním chemických prostředků škodí přírodě, sami sobě a jak moc se podílí svými zaběhnutými zvyky na znečišťování vody a životního prostředí.“
Kontaktní informace

Clear World s.r.o. Kollárovo nám. 2 Olomouc 77900 telefon: 774 418 555 e-mail: info@clearworld.cz

7 + 9 =

Stisknutím tlačítka ODESLAT udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů Zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“), vnitřními předpisy a zásadami společnosti ClearWorld a všemi platnými právními předpisy. Informační memorandum o zpracování osobních údajů popisuje zejména jakým způsobem, za jakým účelem a v jakém rozsahu zpracováváme Vaše osobní údaje. Dále Vám poskytuje informace o tom, jaká máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů práva. Pokud jste naším zákazníkem, informační memorandum o zpracování osobních údajů naleznete zde.