Čistící enzym Enz7

Co je Enz7?
Enz7 je čistící enzym, který byl speciálně navržen, pro čištění koberců, čalounění a silně znečištěných povrchů. Lze jej ale použít na téměř všechny materiály, včetně tkanin a textilií. Je ekologický, netoxický, nekorozivní, bez povrchově aktivních látek, biologicky odbouratelný. Odpadní voda je neutrální. Proto je zcela neškodný. Enz7 se vyrábí v práškové formě a je uřčen jak k ručnímu, tak i strojovému čištění.
MOTTO CLEAR WORLD
„PŘINÁŠÍME ZDRAVOU ČISTOTU DO VAŠICH DOMOVŮ A PŘÍRODY – SVĚT BEZ CHEMIE“

Kde a na co ho lze použít?

Používá se všude tam kde, je potřeba velmi efektivně a ekologicky očistit povrchy od různých organických znečištění. Kdekoli, kde dochází k manipulaci s potravinami, tuky, oleji, sazemi a dalšími organicky znečišťujícími látkami a kde bývá problémem s jejich odstraněním. Například na solární zařízení, sklo, podlahy, stěny, stropy, dlaždice, okenní a dveřní rámy, radiátory, eskalátory,
zábradlí, výtahy, plastové povrchy, nerezové povrchy, koberce, čalounění, digestoře, filtry na tuky, trouby, nerezová ocel všeho druhu, nádobí, pracovní desky, servírovací vozíky, žaluzie, markýzy, rolety, fasády, zahradní nábytek, terasy, čluny, karavany, na odmašťování a čištění strojů, atd. Čistí bez zbytků (bez mazlavého filmu na povrchu). Používá se v restauracích, hotelech, komerčních kuchyních, dílnách, školách, školkách, domovech důchodců, v potravinářském i strojním průmyslu – apod. Odstraní – colu, ovocné šťávy, bílkoviny, oleje, tuky, zbytky potravin, plísně, krev, zbytky hmyzu, saze, nikotin, atd.

Na co byste měli dbát při čištění s Enz7?

Při čištění pomocí Enz7 není potřeba použití speciálních bezpečnostních a ochranných pomůcek. Přípravek je nedráždivý a netoxický. Je veden v třídě ohrožení č. I tudíž s produktem je manipulace bezproblémová i pro nekvalifikované osoby.

Kolik množství Enz7 je potřeba?

Enz7 se rozmíchá v horké vodě (asi 40-60 ° C) např. v láhvi s rozprašovací hlavicí.

Pro 1 litr – 20 gramů prášku, což odpovídá zhruba 1 odměrky. Pro větší množství se doporučuje: do 3 litrů 20 – 40 gr, do 5 litrů 50 – 60 gr, do 10 litrů 60 – 100 gr, do 50 litrů 100 – 150 g, do 100 litrů 150 – 200 g.

Použít lze po rozpuštění i za studena, stabilita roztoku je až 48 h.

VIZE CLEAR WORLD
„Cílem naší společnosti je nahradit čistící chemické přípravky v domácnostech a organizacích EKOLOGICKÝM ČISTĚNÍM – čištěním párou, které navíc při správném výběru stroje je rychlejší, efektivnější, jednodušší a levnější. Chceme lidem pomoci vyčistit vodu či vzduch, který je v důsledku jednáním a přístupu lidí k životnímu prostředí kvalitou alarmující. Klademe si za cíl vysvětlovat lidem jak moc používáním chemických prostředků škodí přírodě, sami sobě a jak moc se podílí svými zaběhnutými zvyky na znečišťování vody a životního prostředí.“
Kontaktní informace

Clear World s.r.o.
Kollárovo nám. 2
Olomouc 77900

telefon: 774 418 555
e-mail: info@clearworld.cz

15 + 5 =

Stisknutím tlačítka ODESLAT udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů
Zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“), vnitřními předpisy a zásadami společnosti ClearWorld a všemi platnými právními předpisy. Informační memorandum o zpracování osobních údajů popisuje zejména jakým způsobem, za jakým účelem a v jakém rozsahu zpracováváme Vaše osobní údaje. Dále Vám poskytuje informace o tom, jaká máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů práva. Pokud jste naším zákazníkem, informační memorandum o zpracování osobních údajů naleznete zde.