Mycí stroje – profi technika

Hloubkové čištění profesionálními čistícími stroji od naší společnosti CLEAR WORLD je účinné a hlavně ekologické, což znamená, že úklid je prováděn bez požití chemikálií a detergentů. Úklid je prováděn pouze vodou. To umožňuje použití nevývojové technologie.

Naše profi úklidová technika je konstrukčně vyrobená tak, aby čistící technika byla pro zákazníka jednoduše obsluhovatelná. Úklidové stroje jsou lehké, skladné a výkonné. Profesionální čistící technika díky inovativním technologiím působí ne nečistotu do hloubky a dokáže si poradit i s dlouholetou špínou, kterou běžnými prostředky a způsoby nelze vůbec, nebo jen velmi obtížně, odstranit.

Profesionální čistící stroje od CLEAR WORLD jsou schopny za použití pouze vody odstranit nečistoty a prach ze všech povrchů a nedostupných míst. Oproti konkurenčním – velkým a těžkým strojům, které se občas se spínou sami perou – je úklid naší profesionální úklidovou technikou rychlý, jednoduchý, efektivní a také ekonomický.

MOTTO CLEAR WORLD
„PŘINÁŠÍME ZDRAVOU ČISTOTU DO VAŠICH DOMOVŮ A PŘÍRODY – SVĚT BEZ CHEMIE“

Jak to funguje?

Jedná o velice výkonný profesionální parní čistič, který díky velkému tlaku, teplotě a profesionálním nástavcům je schopen vyčistit opravdu téměř vše ve vaší společnosti či domácnosti. Kvalitně vyrobený přístroj má běžně životnost 15 až 30 let. Jedná se o užitečného pomocníka, který bez používání chemie velice rychle a jednoduše zbaví vaše okolí špatně čistitelných nečistot.

Náš profesionální parní čistič dokáže vyčistit rychle a jednoduše věci, u kterých zpravidla strávíte spoustu času a úklid vás stojí mnoho námahy. Princip je až triviálně jednoduchý – pouze za použití vody a bez chemie rychle a jednoduše zlikviduje nečistoty, které jsme někdy už začali ignorovat z důvodu nemožnosti je vyčistit.

A co tím vyčistím?

Našim profesionálním parním strojem uklidíte a umyjete prach, okna, dveře, kobercem radiátory, žaluzie, lina, dlažby, obklady, umyvadla, baterie. V pohodě zlikviduje vodní kámen. Vyčistíte toalety, v kuchyních trouby, sporáky, hořáky, sklokeramické desky,
varné sklo a digestoře. S našim parním čističem si poradíte s fleky na kobercích, vyčistíte veškeré spáry, a to i v oknech. Hračkou bude vyčistit gumy od lednic, mrazáků i zapečené hrnce. Jednodučše uklidíte vše, co uklízíte jen rukama, tzn. koště, kýbl, hadr.

Clear World – Rotowash = nejefektivnější čištění

CW – Rotowash je velice účinný stroj a zároveň také efektivním pomocníkem při čištění těch nejnáročnějších povrchů.
Jeho předností  je, že při práci s vodou, jsou vyčištěné povrchy během několika málo vteřin suché. Stoj je vybaven kolečky, a proto při užívání jezdí hladce po podlaze bez použití velké námahy při jeho ovládání. Je tedy ideálním pomocníkem pro ženy. Principem čištění, jsou dva protisměrně se točící kartáče, které nahrazují namáhavé a zdlouhavé ruční kartáčování (viz. obrázek). Uprostřed těchto kartáčů je sběrný válec, který odvádí nečistoty do sběrné nádoby a tím se nečistota neposouvá dále. Při tomto postupu čištění je umožněno rychlé a efektivní čištění všech druhů povrchů i velmi silně znečištěných a to za mnohem kratší dobu, než standartním způsobem. Proto právě Rotowash je ideálním pomocníkem při čištění velkých ploch. Díky speciálnímu uložení kartáčů, si tento stroj dokáže poradit s nerovností podlah, a také s protiskluzovým povrchem. Vhodný k čištění povrchů: dlažby, linolea, koberců, betonu, pryskyřicových podlah, kovových plátů, lakovaných dřevěných materiálů…

Čištění podlah

Profesionální parní čističe od CLEAR WORLD se při čištění tvrdých všech podlahových krytin postará o maximální čistotu a hygienu – bez chemie a usazenin.

Čištění kuchyní

Skleněné, plastové povrchy, sklo, obklady, sporáky a dřezy jsou pro profesionální parní čističe od CLEAR WORLD ideálním soustem – bez námahy a chemie vyčistí dokonale každý povrch v kuchyni.

Čištění koupelny

Profesionální parní čističe od CLEAR WORLD jsou jako stvořené pro Vaši koupelnu. Zde odvádějí perfektní práci i při čištění obkladů, zrcadel, armatur, sprchových koutů, spár a štěrbin. To vše maximálně hygienicky a bez chemie.
VIZE CLEAR WORLD
„Cílem naší společnosti je nahradit čistící chemické přípravky v domácnostech a organizacích EKOLOGICKÝM ČISTĚNÍM – čištěním párou, které navíc při správném výběru stroje je rychlejší, efektivnější, jednodušší a levnější. Chceme lidem pomoci vyčistit vodu či vzduch, který je v důsledku jednáním a přístupu lidí k životnímu prostředí kvalitou alarmující. Klademe si za cíl vysvětlovat lidem jak moc používáním chemických prostředků škodí přírodě, sami sobě a jak moc se podílí svými zaběhnutými zvyky na znečišťování vody a životního prostředí.“
Kontaktní informace

Clear World s.r.o.
Kollárovo nám. 2
Olomouc 77900

telefon: 774 418 555
e-mail: info@clearworld.cz

15 + 12 =

Stisknutím tlačítka ODESLAT udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů
Zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“), vnitřními předpisy a zásadami společnosti ClearWorld a všemi platnými právními předpisy. Informační memorandum o zpracování osobních údajů popisuje zejména jakým způsobem, za jakým účelem a v jakém rozsahu zpracováváme Vaše osobní údaje. Dále Vám poskytuje informace o tom, jaká máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů práva. Pokud jste naším zákazníkem, informační memorandum o zpracování osobních údajů naleznete zde.