Čistička vzduchu

Profesionální germicidní UVC čistění a dezinfekce vzduchu

Bytelný kovový uzavřený výkonný germicidní zářič dezinfikuje vzduch od různých mikroorganismů jako jsou bakterie, viry, plísně, koky a další …. pomocí UVC záření, které účinně ničí mikroorganismy a způsobuje fotochemický rozpad jejich DNA.

Uzavřený germicidní zářič má zdroj UVC záření uložen v tunelu, přes který přechází vzduch z místnosti. Kontaminovaný vzduch vchází do přístroje ze předu a vychází ze zadní části, čímž se zajišťuje cirkulace vzduchu v místnosti. V tunelu je vysoká dávka UVC záření, která v kombinaci s průtokem vytvoří potřebnou likvidaci bakterií a virů v celé místnosti.

Germicidní zářič GML – PROF je uzavřený typ zářiče, který slouží tedy na nepřímé ozařování místnosti. Tato pomůcka je velmi praktická z důvodu, že se dá používat i za přítomnosti lidí v místnosti. Produkt má sníženou hlučnost na 27,4 dB, proto je vhodný pro využití i v noci, kdy nenarušuje klid.

MOTTO CLEAR WORLD
„PŘINÁŠÍME ZDRAVOU ČISTOTU DO VAŠICH DOMOVŮ A PŘÍRODY – SVĚT BEZ CHEMIE“

Proč si vybrat čističku vzduchu?

Uzavřené germicidní zářiče se používají hlavně v domácnostech, školách, školkách, kancelářích, úřadech, nemocnicích, ambulancích, čekárnách nebo v různých zdravotnických zařízeních. Je vhodný do místností s větší koncentrací lidí a tudíž se zvýšeným rizikem nákazy, kde čištěním vzduchu GLM – PROF šíření nemocí můžete zabránit. Také je vhodný pro umístění do prostoru již nemocného. Používáním GLM – PROF se velice významně snižuje riziko nakažení ostatních lidí.

VIZE CLEAR WORLD
„Cílem naší společnosti je nahradit čistící chemické přípravky v domácnostech a organizacích EKOLOGICKÝM ČISTĚNÍM – čištěním párou, které navíc při správném výběru stroje je rychlejší, efektivnější, jednodušší a levnější. Chceme lidem pomoci vyčistit vodu či vzduch, který je v důsledku jednáním a přístupu lidí k životnímu prostředí kvalitou alarmující. Klademe si za cíl vysvětlovat lidem jak moc používáním chemických prostředků škodí přírodě, sami sobě a jak moc se podílí svými zaběhnutými zvyky na znečišťování vody a životního prostředí.“
Kontaktní informace

Clear World s.r.o.
Kollárovo nám. 2
Olomouc 77900

telefon: 774 418 555
e-mail: info@clearworld.cz

2 + 4 =

Stisknutím tlačítka ODESLAT udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů
Zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“), vnitřními předpisy a zásadami společnosti ClearWorld a všemi platnými právními předpisy. Informační memorandum o zpracování osobních údajů popisuje zejména jakým způsobem, za jakým účelem a v jakém rozsahu zpracováváme Vaše osobní údaje. Dále Vám poskytuje informace o tom, jaká máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů práva. Pokud jste naším zákazníkem, informační memorandum o zpracování osobních údajů naleznete zde.