Mikrovlákno FLAME

CLEAR WORLD představuje sety z vysoce kvalitního mikrovlákna. Tkané a pletené utěrky, tvarovatelnou prachovku, rukavice a mopy na podlahu. Mikrovlákno je výjimečný materiál určený především pro čištění domácích spotřebičů. Bez mikrovlákna se dne sneobejde žádná moderní domácnost.

Mikrovlákno je opravdu univerzální a všestranný pomocník při úklidu. Naše mikrovlákno FLAME je určeno k odstraňování různých skvrn. Velmi dobře čistí sklo, keramiku, kov, INOX, ale i například dřevěné povrchy, mastnotu, různobarevné plochy v domácnosti.
Vhodný je také na elektrické přístroje, brýle, vozidla, pochozí dlažby či obklady. Využití mikrovlákna v domácnosti je v podstatě neomezené.

Mikrovlákno se může použávat při suchém, mokrém, ale i mastném znečištění.

MOTTO CLEAR WORLD
„PŘINÁŠÍME ZDRAVOU ČISTOTU DO VAŠICH DOMOVŮ A PŘÍRODY – SVĚT BEZ CHEMIE“

Proč si vybrat Mikrovlákno FLAME?

Hlavní výhodu je bezesporu fakt, že při použití Mikrovlákna FLAME spotřebujete pouze velmi malé množství vody na mytí
a zároveň nemusíte používat čistící prostředky – tedy přírodě a člověku nepříjemné CHEMIKÁLIE. Při používání mikrovlákna na úklid šetříte až 90% čistících prostředků. Tímto chráníte nejen své zdraví a životní prostředí, ale i snižujete výdaje svých rodinných rozpočtů. CLEAR WORLD mikrovlákno FLAME lze použít jak pro suché, tak i mokré čistění. Mikrovlákna FLAME jsou totiž mnohem silnější s výjimečně velkou absorpční schopností oproti běžným mikrovláknům. Naše mikrovlákna absorbují až 7 násobek vlastní hmotnosti, čímž se stává čištění s nimi mnohem efektivnější a jednodušší. Vždy zanechávají povrch dokonale suchý, čistý a lesklý. Navíc vždy bez poškrábání a bez zanechání zbytků vláken ulpěných na povrchu čistěných ploch. Mikrovlákna FLAME jsou tak tenká, že odstraní bez námahy až 99 % ze známých bakterií. Výrobky lze prát v pračce do 95° a tyto mohou být sušeny v sušičce. Nelze pouze používat aviváž! Jejich životnost je až 15 let.

Čištění podlah

Mikrovlákno FLAME od CLEAR WORLD se při čištění všech tvrdých podlahových krytin postará o maximální čistotu a hygienu – bez chemie a usazenin.

Čištění kuchyní

Skleněné či plastové povrchy, obklady, sporáky a dřezy. To jsou pro Mikrovlákno FLAME od CLEAR WORLD místa, kde se ukáže co opravdu umí – bez námahy a chemie vyčistí dokonale každý povrch v kuchyni.

Čištění koupelny

Mikrovlákna FLAME od CLEAR WORLD jsou jako stvořené pro Vaši koupelnu. Zde vždy odvedou skvělou práci, ať už při čištění obkladů, zrcadel, armatur, sprchových koutů. To vše maximálně hygienicky a bez chemie.
VIZE CLEAR WORLD
„Cílem naší společnosti je nahradit čistící chemické přípravky v domácnostech a organizacích EKOLOGICKÝM ČISTĚNÍM – čištěním párou, které navíc při správném výběru stroje je rychlejší, efektivnější, jednodušší a levnější. Chceme lidem pomoci vyčistit vodu či vzduch, který je v důsledku jednáním a přístupu lidí k životnímu prostředí kvalitou alarmující. Klademe si za cíl vysvětlovat lidem jak moc používáním chemických prostředků škodí přírodě, sami sobě a jak moc se podílí svými zaběhnutými zvyky na znečišťování vody a životního prostředí.“
Kontaktní informace

Clear World s.r.o.
Kollárovo nám. 2
Olomouc 77900

telefon: 774 418 555
e-mail: info@clearworld.cz

4 + 4 =

Stisknutím tlačítka ODESLAT udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů
Zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“), vnitřními předpisy a zásadami společnosti ClearWorld a všemi platnými právními předpisy. Informační memorandum o zpracování osobních údajů popisuje zejména jakým způsobem, za jakým účelem a v jakém rozsahu zpracováváme Vaše osobní údaje. Dále Vám poskytuje informace o tom, jaká máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů práva. Pokud jste naším zákazníkem, informační memorandum o zpracování osobních údajů naleznete zde.