Ostatní produkty

CLEAR WORLD představuje sety z vysoce kvalitního mikrovlákna. Tkané a pletené utěrky, tvarovatelnou prachovku, rukavice a mopy na podlahu. Mikrovlákno je výjimečný materiál určený především pro čištění domácích spotřebičů. Bez mikrovlákna se dne sneobejde žádná moderní domácnost.

Mikrovlákno je opravdu univerzální a všestranný pomocník při úklidu. Naše mikrovlákno FLAME je určeno k odstraňování různých skvrn. Velmi dobře čistí sklo, keramiku, kov, INOX, ale i například dřevěné povrchy, mastnotu, různobarevné plochy v domácnosti.
Vhodný je také na elektrické přístroje, brýle, vozidla, pochozí dlažby či obklady. Využití mikrovlákna v domácnosti je v podstatě neomezené.

Mikrovlákno se může použávat při suchém, mokrém, ale i mastném znečištění.

VIZE CLEAR WORLD
„Cílem naší společnosti je nahradit čistící chemické přípravky v domácnostech a organizacích EKOLOGICKÝM ČISTĚNÍM – čištěním párou, které navíc při správném výběru stroje je rychlejší, efektivnější, jednodušší a levnější. Chceme lidem pomoci vyčistit vodu či vzduch, který je v důsledku jednáním a přístupu lidí k životnímu prostředí kvalitou alarmující. Klademe si za cíl vysvětlovat lidem jak moc používáním chemických prostředků škodí přírodě, sami sobě a jak moc se podílí svými zaběhnutými zvyky na znečišťování vody a životního prostředí.“
Kontaktní informace

Clear World s.r.o.
Kollárovo nám. 2
Olomouc 77900

telefon: 774 418 555
e-mail: info@clearworld.cz

6 + 14 =

Stisknutím tlačítka ODESLAT udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů
Zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“), vnitřními předpisy a zásadami společnosti ClearWorld a všemi platnými právními předpisy. Informační memorandum o zpracování osobních údajů popisuje zejména jakým způsobem, za jakým účelem a v jakém rozsahu zpracováváme Vaše osobní údaje. Dále Vám poskytuje informace o tom, jaká máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů práva. Pokud jste naším zákazníkem, informační memorandum o zpracování osobních údajů naleznete zde.