Profesionální generátor ozónu

Dezinfekce OZÓNEM je velice efektivní způsob jak dosáhnou dokonalé čistoty věcí a zařízení umístěných v uzavřeném prostoru. Jejích velkou předností je, že se jedná o přírodní a pří správné manipulaci 100 % dezinfekci. Také o velkou finanční úsporu za vynaložené prostředky.

Ozón si dokáže poradit s viry, bakteriemi, plísněmi, koky a dalšími nežádoucími parazity. Dále velice účinně likviduje různé zápachy. Zlepšuje kvalitu ovzduší.

MOTTO CLEAR WORLD
„PŘINÁŠÍME ZDRAVOU ČISTOTU DO VAŠICH DOMOVŮ A PŘÍRODY – SVĚT BEZ CHEMIE“

Proč si vybrat profesionální generátor ozónu?

Naše automatické stroje jsou jedny z nejvýkonnějších na trhu. Jejich automatické nastavení dává uživateli komfort nepřemýšlet nad tím kdy a jak stroje zapnout. Lze je naprogramovat tak, aby se sami zapnuly a vypnuly dle požadavku zákazníka. Generátor v našem provedení je lehký a dobře přenosný. Jeho využití je velké – zdravotnictví, školství, pohostinství, hoteliérství, automobilovém odvětví, gastronomii, fitcentra, kadeřnictví a v dalších službách. Manipulace s přístrojem je velice jednoduchá. Po navolení doby generování a foukání ozónu podle prostoru v m3 se stroj zapne a po uplynutí doby se sám vypne. Jednu hodinu po vypnutí se počká, během které ozón působí a zároveň se zpět rozpadá na kyslík. Pak se prostor vyvětrá a máte dokonale vydezinfikované věci a prostor od patogenů. V prostoru nesmí být žádní živočichové.

VIZE CLEAR WORLD
„Cílem naší společnosti je nahradit čistící chemické přípravky v domácnostech a organizacích EKOLOGICKÝM ČISTĚNÍM – čištěním párou, které navíc při správném výběru stroje je rychlejší, efektivnější, jednodušší a levnější. Chceme lidem pomoci vyčistit vodu či vzduch, který je v důsledku jednáním a přístupu lidí k životnímu prostředí kvalitou alarmující. Klademe si za cíl vysvětlovat lidem jak moc používáním chemických prostředků škodí přírodě, sami sobě a jak moc se podílí svými zaběhnutými zvyky na znečišťování vody a životního prostředí.“
Kontaktní informace

Clear World s.r.o.
Kollárovo nám. 2
Olomouc 77900

telefon: 774 418 555
e-mail: info@clearworld.cz

9 + 15 =

Stisknutím tlačítka ODESLAT udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů
Zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“), vnitřními předpisy a zásadami společnosti ClearWorld a všemi platnými právními předpisy. Informační memorandum o zpracování osobních údajů popisuje zejména jakým způsobem, za jakým účelem a v jakém rozsahu zpracováváme Vaše osobní údaje. Dále Vám poskytuje informace o tom, jaká máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů práva. Pokud jste naším zákazníkem, informační memorandum o zpracování osobních údajů naleznete zde.