Parní čističe a vysavače CLEAR WORLD

Parní čistič zastoupí mnoho úklidových prostředků. Dalo by se říci, že jeden parní čistič zastoupí všechny ostatní čistící prostředky v domácnosti. Parní čističe od CLEAR WORLD se ve vaší domácnosti postarají o skutečné a hloubkové provedení očisty a to až do hloubky pórů – a navíc úplně bez chemie. Díky velkému čisticímu výkonu zabíjí pára 99 % všech v domácnosti běžných bakterií a přináší tak do Vaší domácnosti opravdu maximální hygienu. Absencí použití chemie se navíc Vaše domácí prostředí změní i na zdravé a čisté prostředí k bydlení. Použitím parních čističů od CLEAR WORLD se nabízí jediné řešení jak pro kuchyni, koupelnu, tak i podlahy a ostatní domácí prostory. Je to jen na Vás, co všechno s použítím parního čistění zvládnete uklidit!

Vysavače jsou vyrobeny tak, aby plnily náročné profesionální zatížení. Stroje jsou určeny k důkladnému a dlouhotrvajícímu úklidu při minimální hlučnosti. Tichý motor s prodlouženou životností a celkově vyztuženou konstrukcí vysavače zaručuje dlouholetý spolehlivý provoz po dlouhá léta.

MOTTO CLEAR WORLD
„PŘINÁŠÍME ZDRAVOU ČISTOTU DO VAŠICH DOMOVŮ A PŘÍRODY – SVĚT BEZ CHEMIE“

CLEAR WORLD parní čistič – čištění do hloubky a bez chemikálií.

Ptáte proč pára tak fantasticky funguje? Celé je to je založeno na silné kombinaci tlaku a teploty páry. Velmi malé částečky vyprodukované páry lehce pronikají i do těžko přístupných štěrbin a nejmenších prohlubní, a tímto odstraňují maximum všech nečistot a to hlavně z těžko dosupných míst. Tento princip ja pak navíc ještě znásoben absencí chemických čisticích prostředků, takže se na takto ošetřených místech jen velmi těžko usazují alergenní nečistoty. Čištění bez chemie tudíž ocení především alergici, maminky s malými dětmi, které stále něco svými ústy objevují.

Horká pára odstraní 99 % všech bakterií.

Pára je vlastně to základní, co se se používá. V kombinaci s vysokou teplotou se pak horká vodní pára stává nejúčinnějším prostředkem v boji proti špíně, bacilům či alergiím. Není to ovšem jen o parním čističi. neméně důležité jsou i funkční příslušenství – výkonné hubice, čisticí mopy a utěrky. Tyto v kombinaci s vyvíječem horké tlakové páry dělají z parních čističů od CLEAR WORLDu unikátního pomocníka pro domácnost, ale i veřejné budovy, školy, školky, apod.

Čištění do hloubky a bez chemikálií a na různých površích.

Parní čističe od CLEAR WORLD se nezaleknou tvrdých ploch jako kámen, dlaždice, PVC, laminátu, ale ani uzavřených parkety, linoleí a ostatních měčích ploch. Vždy je výsledkem dokonale čistá a hygienicky uklizená plocha. Speciálně tvarované hubice a mopy pak zajišťují, že pára zůstane přímo na podlaze velmi dlouho a tímto se dosáhne maximálního čistícího účinku. Díky vysokému čisticímu výkonu a intenzivnímu působení odstraňují parní čističe od CLEAR WORLD až 99 % v domácnosti běžných bakterií! Parní čističe od CLEAR WORLD zajišťují čistotu s minimální námahou a díky profesionálně zpracovanému příslušenství a bez chemických prostředků jsou pefektně fungujícím prostředkem nahrazujícím běžné čisticí postupy. Navíc ušetříte spoutu finančních prostředků za chemické přípravky.

Čištění podlah

Parní čističe od CLEAR WORLD se při čištění tvrdých všech podlahových krytin postará o maximální čistotu a hygienu – bez chemie a usazenin.

Čištění kuchyní

Skleněné, plastové povrchy, sklo, obklady, sporáky a dřezy jsou pro parní čističe od CLEAR WORLD ideálním soustem – bez námahy a chemie vyčistí dokonale každý povrch v kuchyni.

Čištění koupelny

Parní čističe od CLEAR WORLD jsou jako stvořené pro Vaši koupelnu. Zde odvádějí perfektní práci i při čištění obkladů, zrcadel, armatur, sprchových koutů, spár a štěrbin. To vše maximálně hygienicky a bez chemie.
VIZE CLEAR WORLD
„Cílem naší společnosti je nahradit čistící chemické přípravky v domácnostech a organizacích EKOLOGICKÝM ČISTĚNÍM – čištěním párou, které navíc při správném výběru stroje je rychlejší, efektivnější, jednodušší a levnější. Chceme lidem pomoci vyčistit vodu či vzduch, který je v důsledku jednáním a přístupu lidí k životnímu prostředí kvalitou alarmující. Klademe si za cíl vysvětlovat lidem jak moc používáním chemických prostředků škodí přírodě, sami sobě a jak moc se podílí svými zaběhnutými zvyky na znečišťování vody a životního prostředí.“
Kontaktní informace

Clear World s.r.o. Kollárovo nám. 2 Olomouc 77900 telefon: 774 418 555 e-mail: info@clearworld.cz

10 + 3 =

Stisknutím tlačítka ODESLAT udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů Zpracování osobních údajů provádíme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“), vnitřními předpisy a zásadami společnosti ClearWorld a všemi platnými právními předpisy. Informační memorandum o zpracování osobních údajů popisuje zejména jakým způsobem, za jakým účelem a v jakém rozsahu zpracováváme Vaše osobní údaje. Dále Vám poskytuje informace o tom, jaká máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů práva. Pokud jste naším zákazníkem, informační memorandum o zpracování osobních údajů naleznete zde.